Magdalena i Maciej

Powiększ zdjęcie

Wybór sali na nasze wesele było strzałem w dziesiątkę. Sala jest piękna, elegancka i zadbana a obsługa bardzo miła i pomocna w każdej sytuacji. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z każdego aspektu imprezy, a poniżej prezentujemy szczegółową "recenzję".

Organizowaliśmy wesele na 90 osób, w tym dużo młodych i znajomych. Na parkiecie nigdy nie zabrakło przestrzeni, miejsca przy stołach było komfortowe dla każdego (są również krzesełka dla małych dzieci). Dla potrzebujących się przewietrzyć jest za budynkiem wypielęgnowany ogród z ławkami i alejkami.

Jedzenie jest świeże, pyszne i donoszone na bieżąco w ilościach nie do przejedzenia, i to nie tylko nasza opinia ale przede wszystkim opinia naszych gości. Kilka tygodni wcześniej mieliśmy okazję gościć w Rojance na weselu znajomych, gdzie mogliśmy skosztować dosłownie wszystkich dań. Każde było smaczne i oprócz tego elegancko podane. Na swoim weselu z powodu obowiązków nie mieliśmy czasu delektować się jedzeniem ale wyglądało naprawdę świetnie. Z racji dużych porcji na drugi dzień zostało go jeszcze bardzo dużo, ale obsługa przechowała je dla nas w chłodni i mogliśmy go zabrać chociaż nie było łatwo, bo potrzebowaliśmy na trzy kursy samochodem:) .

Obsługa błyskawicznie wymieniała puste półmiski, nigdy nie zabrakło na stołach napojów. Poza tym mogliśmy zorganizować barek według naszych upodobań, gdzie były wina i alkohole kolorowe. O zimną wódkę dbał oczywiście nasz starosta, do dyspozycji było zamykane pomieszczenie z chłodziarką.

Dla gości, którzy nie mogli wracać są na miejscu pokoje z wygodnymi łóżkami. Poranne śniadanie jedliśmy na zewnątrz w ogrodzie, gdzie pośród krzewów stoi urocza altanka.

Serdecznie polecamy innym przyszłym parom młodym i jeszcze raz dziękujemy!


Kontakt telefoniczny

32 43 58 123

Zajazd ROJANKA
ul. Wodzisławska 229
44-240 Żory-Rój

Napisz do nas

poczta@rojanka.pl

© 2012-2022 Zajazd Rojanka. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności